BeautyTaxiCzestochowa
BeautyTaxiCzestochowa

Contact

About 

Fotografia

Makijaż Ślubny Fryzura Ślubna
Makijaż Ślubny Fryzura Ślubna
Makijaż i Fryzura

Fryzura Ślubna

Makijaż Ślubny

Makijaż Ślubny

Fryzura Ślubna 

Elementem, który wyróżnia Beauty Taxi na tle typowych salonów jest mobilność. To bardzo istotny aspekt, ponieważ może "uwolnić Cię" od konieczności dojazdu. Oczywiście drzwi naszego stacjonarnego salonu pozostają otwarte, niemniej wiemy, że dla wielu z Was fakt, że możemy być u Was: w domu, biurze, hotelu jest istotną przesłanką przy podejmowaniu decyzji o wyborze wizażystki/stylistki fryzur.

Niezależnie od okazji jaka jest przed Tobą Beauty Taxi Mobilne Studio Fotografii Fryzur i Wizażu jest dla Ciebie. Właściwie przeprowadzona analiza kolorystyczna, wysokiej jakości kosmetyki, odpowiednia technika oraz znajomość trendów w stylizacji sprawią, że będziesz wyglądała olśniewająco i równie olśniewająco się czuła.

Podobną historię przeszło fryzjerstwo. Odkryto, że już w starożytnym Egipcie farbowano włosy. Przez epoki zmieniały się kolory i upięcia. O tym jak istotną wagę przykładano do włosów niech świadczą np. barokowe peruki. Do dzisiaj sędziowie brytyjscy orzekają w perukach, choć może już nie powinni. 

Ozdabianie twarzy czy ciała jest stare jak świat, a właściwie tak stare jak ludzkość. Wraz z pojawieniem się pierwszych cywilizacji upiększali się zarówno mężczyźni jak i kobiety. Przez wieki wieków po dzień dzisiejszy zmieniały się kanony urody, dostępne środki i techniki.

Wysublimowany makijaż oraz finezyjna fryzura z pewnością mogą Ci dodać pewności siebie oraz  atrakcyjności. Stanowią one część stylizacji i podobnie jak buty, ubrania czy dodatki tworzą Twój Styl. 

Aby osiągnąć ten cel konieczna jest przede wszystkim akceptacja samej siebie. Świadomość własnych zalet jest niezmiernie ważna, podobnie jak wewnętrzna pewność oraz uśmiech.

Ślub, wesele, rodzinna okazja czy towarzyskie spotkanie, w tych szczególnych dniach, gdy będziesz skupiać na sobie oczy wielu gości, albo tylko jego, chcesz czuć się piękna i pewna siebie.